PeakOptical patchkabel 0.5 m.

Producent: PeakOptical
Produktnummer: PTFSD-050-16F
EAN: 5711737064702
Varenummer: F18030144
0.5 m.

(Automatisk oversat) PeakOptical patchcords tilbyder og nem og omkostningseffektiv måde at oprette de nødvendige forbindelser i dit serverrum eller patchpanel.

Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 18-03-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
279,- DKK
(223,20 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 18-03-2021
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: PeakOptical
Produktnummer: PTFSD-050-16F
EAN: 5711737064702
Varenummer: F18030144
Produktbeskrivelse PeakOptical patchkabel - 0.5 m.
Type Patchkabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 0.5 m.
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Netværkskabeltype Patchkabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 0.5 m.
Forbindelsesled 2 x LC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC enkelttilstand - han
☃️ Info om COVID-19 restriktioner ☃️