NETGEAR ProSafe AGM732F - 1Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: NetGear
Produkt nr.: AGM732F
EAN: 8032976000557

The ProSAFE GBIC Module is a LC duplex connector and meets SFP GBIC standard for use with any SFP GBIC compliant slot.

Tilføj til kurv

DKK 2.308,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Leveringstid: 3 dage


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseNETGEAR ProSafe AGM732F - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC single-mode
ModelIndstiksmodul
Kabeltype1000Base-LX
Dataoverførselshastighed1 Gbps
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand10 km
Designet forNETGEAR GSM7224
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype1000Base-LX
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed1 Gbps
Maks. overføringsafstand10 km
Interface1 x Ethernet 1000Base-LX - LC single-mode
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Designet forNETGEAR GSM7224
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x