Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netv??rkskabel 2 m

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB112002
EAN 5704327145394
Varenummer 214697
290,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  3 stk. Fjernlager
Leveringstid 1-3 dage
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netv??rkskabel - 2 m
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
L??ngde 2 m
Diameter af kore / bel??gning 50 / 125 my
Stikforbindelser 2 x ST/PC multi-mode - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x ST/PC multi-mode - han
Producentgaranti 25 ??rs garanti
Netv??rkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / bel??gning 50 / 125 my
L??ngde 2 m
Stikforbindelser 2 x ST/PC multi-mode - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x ST/PC multi-mode - han
Service & Support 25 års garanti