Lenovo 10GbE 850 nm fibre SFP+ transceiver for BladeCenter - SFP+ transceiver modul 10Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: IBM
Produkt nr.: 44W4408
EAN: 883436027946

IBM 10GbE 850 nm Fiber SFP+ Transceiver (SR) for IBM BladeCenter

Tilføj til kurv

DKK 6.074,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 2/1 2017


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseLenovo 10GbE 850 nm fibre SFP+ transceiver for BladeCenter - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
KabeltypeFiberoptik
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeFiberoptik
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Interface1 x 10Gb Fibre Channel
Kompatible åbninger1 x SFP+
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x