Glemt adgangskode?
Opret konto

NETGEAR ProSafe AGM731F SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: NETGEAR
Produkt nr.: AGM731F
EAN: 0606449029734
Varenummer: F2985874
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
1.093,- DKK
Produktbeskrivelse NETGEAR ProSafe AGM731F - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dimensioner (B x D x H) 1.3 cm x 6.5 cm x 0.9 cm
Vægt 50 g
Designet for ProSAFE M4300-28G-PoE+
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Egenskaber Komplet duplex ydeevne
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3z
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Overensstemmelsesstandarder UL 1950
Bredde 1.3 cm
Dybde 6.5 cm
Højde 0.9 cm
Vægt 50 g
Min. driftstemperatur 0 °C
Maks. driftstemperatur 40 °C
Fugtighedsgrad ved brug 10 - 90%
Designet for NETGEAR ProSAFE M4300-28G-PoE+