Glemt adgangskode?
Opret konto

PeakOptical SFP+ transceiver modul

Producent PeakOptical
Produkt nr. PSFP10-2C41SF-29
EAN 5711737051122
Varenummer 924295
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 21-08-2017
Mere info
3.969,- DKK
Produktbeskrivelse PeakOptical - SFP+ transceiver modul
Enhedstype SFP+ transceiver modul - LC single-mode
Model Indstiksmodul
Kabeltype CWDM
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 20 km
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype CWDM
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 20 km
Egenskaber Hotswap-moduludskiftning, Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interface 1 x CWDM - LC single-mode hun

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.