Delock patch-panel - 1U - 19"

Producent: DELOCK
Produkt nr: 43392
EAN: 4043619433926
Varenummer: F21965107
billigst-pricerunner

Delock Patch-panel - 1U - 19\"

Løs dine netværksproblemer i et snuptag med Delock patch-panelet. Dette effektive og holdbare 1U-19\" patch-panel er den perfekte løsning til at organisere og forbedre dit netværkskabinet. Med en lang række fordele får du en problemfri netværksoplevelse uden bekymringer.

Hold dine kabler pænt organiseret og spar tid med Delock patch-panelet. Med plads til op til 24 tilslutninger kan du nemt tilslutte og administrere dine netværkskabler. Den vertikale installation og den praktiske 19\" størrelse gør det nemt at integrere patch-panelet i dit nuværende netværkskabinet uden besvær.

Delock patch-panelet er robust og pålideligt og sikrer en stabil netværksforbindelse. Takket være den høje kvalitet og holdbare konstruktion kan du være sikker på, at dine kabler ikke bliver beskadiget eller løsnes. Du kan også stole på, at dine dataoverførsler er lynhurtige og fri for forstyrrelser.

Nyd fleksibiliteten med Delock patch-panelet. Med mulighed for både trådløs og kablet tilslutning kan du tilpasse dit netværk efter dine behov. Du kan nemt tilslutte alle dine enheder, uanset om det er computere, printere, servere eller andre netværksenheder. Med en styrket og stabil forbindelse kan du være sikker på, at dit netværk altid kører problemfrit og effektivt.

Delocks patch-panel er desuden nemt at installere og bruge. Du behøver ikke at være en teknisk ekspert for at tilslutte dine kabler korrekt. Det intuitive design og den brugervenlige installation gør det muligt for enhver at oprette en pålidelig netværksforbindelse uden besvær.

Spar tid, undgå kedelige netværksproblemer og få den ultimative netværksoplevelse med Delock patch-panelet. Bestil dit i dag og oplev fordelene ved en velorganiseret og effektivt netværk. Intet er mere værdifuldt end en stabil og hurtig internetforbindelse, og med Delock patch-panelet kan du opnå netop det. Gør dig klar til en problemfri surfing og problemfrie netværksoplevelser!

Producent: DELOCK
Produkt nr: 43392
EAN: 4043619433926
Varenummer: F21965107

Ingen bekræftet leveringsdato, løbende levering efter bestilling


Billigste fragt 0,00 kr.

860,- DKK
(688,00 ekskl. moms)

Gratis fragt

(Gælder op til 20 kg)

Læs mere her
860,- DKK
(688,00 ekskl. moms)
Producent: DELOCK
Produkt nr: 43392
EAN: 4043619433926
Varenummer: F21965107

Ingen bekræftet leveringsdato, løbende levering efter bestilling


Billigste fragt 0,00 kr.

Gratis fragt

(Gælder op til 20 kg)

Læs mere her
Produktbeskrivelse Delock patch-panel - 1U - 19"
Produkttype Patch-panel - SC Duplex SM X 24
Placering/Montering Stativmonterbar
Dimensioner (B x D x H) 48.26 cm x 15 cm x 4.36 cm
Farve Sort, blå
Antal porte 24 porte
Højde (rackenheder) 1U
Overensstemmelsesstandarder OS2 / OS2

Produktdatablad

Produkttype Patch-panel
Placering/Montering Stativmonterbar
Højde (rackenheder) 1U
Bredde 48.26 cm
Dybde 15 cm
Højde 4.36 cm
Fås i farverne Sort, blå
Antal porte 24 porte
Teknologi Fiberoptik
I henhold til standarder OS2
Med forbindelsesled 48 x SC enkelttilstand hun
Rackstørrelse 19"
Egenskaber Zirkonkeramisk samlering, kabelklemme
Overensstemmelsesstandarder OS2