CORSAIR Hydro Series H100i v2 Extreme Performance Liquid CPU Cooler
processors flydende kølesystem
Præstation
| Passende til rumtype | Processor |
| Type | Alt-i-en væskekøler |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Understøttede procesorsokler | Sokkel AM2, Sokkel AM3, Socket FM1, Socket FM2, LGA 2011-v3 (Socket R) |
| Maksimal luftstrøm | 70,65 kubikfod/min. |
| Blæser, hastighed (maks.) | 2435 rpm |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
Vægt & størrelser
| Køler bredde | 27,6 cm |
| Køler dybde | 12 cm |
| Køler højde | 3 cm |
| Ventilator tykkelse | 2,5 cm |
Andre funktioner
| Støjniveau | 37,7 dB |