Moxa PM-7200-2MST4TX - Ekspansionsmodul 100Mbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: MOXA
Produkt nr.: 43543M
EAN: 5703431435438

Fast Ethernet module with 2 100BaseFX multi-mode ports with ST connectors and 4 10/100BaseT(X) ports.

Tilføj til kurv

DKK 3.978,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 20/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseMoxa PM-7200-2MST4TX - ekspansionsmodul
EnhedstypeEkspansionsmodul
ModelIndstiksmodul
KabeltypeEthernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Dataforbindelsesprotokol100Mb LAN
Maks. afstand for overførsel5 km
Dataoverførselshastighed100 Mbps
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeEkspansionsmodul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeEthernet 10Base-T, Ethernet 100Base-FX, Ethernet 100Base-TX
Dataforbindelsesprotokol100Mb LAN
Dataoverførselshastighed100 Mbps
Maks. afstand for overførsel5 km
Optisk bølgelængde1300 nm
EgenskaberAuto-negotiation, auto-uplink (auto MDI/MDI-X), halv dupleksmodus, fuld dupleksmodus
Interface2 x 100Base-FX - ST multimodus x 2
4 x 100Base-TX - RJ-45
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x