Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet

Producent MicroOptics
Produkt nr. MO-AT-SPLX10/1
EAN 5711045180835
Varenummer 242170
555,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid 1-3 dage
Mere info
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-LX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand 10 km
OEM-producentækvivalent delnummer Allied Telesis AT-SPLX10
Producentgaranti 3 års garanti
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-LX
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LX
OEM-producentækvivalent delnummer Allied Telesis AT-SPLX10
Service & Support Begrænset garanti - 3 år

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.