Glemt adgangskode?
Opret konto

IBM SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet

Producent: Lenovo
Produkt nr.: 44W4411
Varenummer: F923703
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 30-10-2017
Mere info
3.313,- DKK
Produktbeskrivelse IBM - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR
Kompatible åbninger 1 x SFP+
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank