HPE X170 SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD109A
EAN: 0885631161128
Varenummer: F3291391
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 16-08-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
40.571,- DKK
(32.456,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 16-08-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD109A
EAN: 0885631161128
Varenummer: F3291391
Produktbeskrivelse HPE X170 - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-LH
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 70 km
Designet for HPE 12504 AC Switch Chassis, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI; FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-LH
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Maks. overføringsafstand 70 km
Interface 1 x Ethernet 1000Base-LH - LC
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Designet for HPE 12504 AC Switch Chassis, 3600-24 v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 EI, 3600-24-PoE+ v2 SI, 3600-24-SFP v2 EI, 3600-48-PoE+ v2 SI ¦ HPE FlexFabric 1.92 Tbps Type D Fabric Module, 11908-V Switch Chassis