Glemt adgangskode?
Opret konto

PeakOptical patchkabel 12.5 m

Producent PeakOptical
Produkt nr. PTFMO4-12.5-16F
EAN 5711737051184
Varenummer 922251
604,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 07/07/2017
Mere info
Produktbeskrivelse PeakOptical patchkabel - 12.5 m
Type Patchkabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 12.5 m
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Netværkskabeltype Patchkabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Længde 12.5 m
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support Begrænset livtidsgaranti

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.