PeakOptical patchkabel 1 m.

Producent: PeakOptical
Produkt nr.: PTFMO4-04F
EAN: 5711737044858
Varenummer: 734189
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  4 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
306,- DKK
Produktbeskrivelse PeakOptical patchkabel - 1 m.
Type Patchkabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 1 m.
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC multimodus - han
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Netværkskabeltype Patchkabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Længde 1 m.
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support Begrænset livtidsgaranti

The PeakOptical patchcord offers easy and cost-effective way to create the necessary connections in your server room or patch panel.