Juniper Networks - 10Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Juniper
Produkt nr.: EX-SFP-10GE-SR
EAN: 5711045912054

**New Retail**

Tilføj til kurv

DKK 6.015,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 12/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseJuniper Networks - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet
EnhedstypeSFP+ transceiver modul - LC multimodus
ModelIndstiksmodul
Kabeltype10GBase-SR
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Designet forEX 3200; 4200
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Interface1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2
Kompatible åbninger1 x SFP+
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur45 °C
Fugtighedsgrad ved brug10 - 85%
Designet forJuniper EX 3200
Juniper EX 4200
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x