Longshine LCS MGBIC-SXLC - 1.125Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Longshine
Produkt nr.: LCS-MGBIC-SX
EAN: 4016621005436

Longshine designs, manufactures and markets networking, telecommunication and multi-media solutions in the field of its core technologies. Also, Longshine has taken significant steps to improve its cost competitiveness by improving efficiencies and reducing the cost of doing business. Consolidation of worldwide operations, as well as negotiating important price reductions from major suppliers, ultimately allows Longshine to aggressively compete in the marketplace.

Tilføj til kurv

DKK 733,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 12/12 2016



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseLongshine LCS MGBIC-SXLC - SFP (mini-GBIC) transceiver modul
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
ModelIndstiksmodul
Dataoverførselshastighed1.125 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Designet forLongshine LCS-GFS9426
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Dataoverførselshastighed1.125 Gbps
Optisk bølgelængde850 nm
Interface1 x netværk - LC multi-mode
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Designet forLongshine LCS-GFS9426
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x