Cisco CWDM SFP

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Linksys
Produkt nr.: CWDM-SFP-1470=
EAN: 746320877440

A Cisco CWDM SFP is a hot-swappable input and output device that plugs into an SFP port or slot of a Cisco switch or router, linking the port with the fiber-optic network. The Cisco CWDM SFPs are multirate parts that support both Gigabit Ethernet and Fiber Channel (1 Gigabit and 2 Gigabit).

Tilføj til kurv

DKK 31.322,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 4/1 2017



SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseCisco CWDM SFP - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC/PC single-mode
ModelIndstiksmodul
KabeltypeCWDM
Optisk bølgelængde1470 nm
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel
Producentgaranti90 dages garanti
Designet forCisco 3825, 3825 V3PN, 3845, 3845 V3PN, 7301, 7301 VAM2+; Catalyst 2948, 2950, 2950ST, 2960, 2970G, 3560, 3560E, 3560G, 3560V2, 3560X, 3750, 3750G, 4948; ME 4924, 6524
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP (mini-GBIC) transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
KabeltypeCWDM
DataforbindelsesprotokolGigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel
FiberkanalFC-PI
Optisk bølgelængde1470 nm
EgenskaberKomplet duplex ydeevne
OverensstemmelsesstandarderIEEE 802.3z
Interface1 x netværk - LC/PC single-mode x 2
Kompatible åbninger1 x SFP (mini-GBIC)
Service & SupportBegrænset garanti - 90 dage
Min. driftstemperatur0 °C
Maks. driftstemperatur50 °C
Designet forCisco 3825, 3825 Branch Office in a Box Bundle, 3825 Integrated VoiceVideo, 3825 Secure WAN Optimization Bundle, 3825 Security Bundle, 3825 V3PN Bundle, 3825 Voice Bundle, 3825 Voice Security Bundle, 3825 WAN Application Acceleration Bundle, 3825 WAN Optimization Bundle, 3845, 3845 Branch Office in a Box Bundle, 3845 Secure WAN Optimization Bundle, 3845 Security Bundle, 3845 V3PN Bundle, 3845 Voice Bundle, 3845 Voice Security Bundle, 3845 WAN Application Acceleration Bundle, 3845 WAN Optimization Bundle, 7301, 7301 ITP Signaling Gateway Bundle, 7301 VAM2+ Router Security Bundle
Cisco Catalyst 2948G-GE-TX Gigabit Ethernet Switch, 2950ST-24-LRE, 2950ST-8-LRE, 2960-24TC, 2960-48TC, 2970G-24TS, 2970G-24TS-E, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24PS, 3560-24PS EMI, 3560-24PS SMI, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48PS, 3560-48PS EMI, 3560-48PS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS, 3560G-48PS EMI, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS, 3560G-48TS EMI, 3560G-48TS SMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S, 3750 Metro, 3750-24FS, 3750-24PS, 3750-24PS EMI, 3750-24PS SMI, 3750-24TS, 3750-24TS SMI, 3750-24TS-E, 3750-48PS, 3750-48PS EMI, 3750-48PS SMI, 3750-48TS, 3750-48TS-E, 3750-48TS-S, 3750G-12S, 3750G-12S-E, 3750G-12S-S, 3750G-24PS-E, 3750G-24PS-S, 3750G-24S, 3750G-24TS, 3750G-24TS EMI, 3750G-24TS SMI, 3750G-24TS-S, 3750G-48PS, 3750G-48PS-E, 3750G-48PS-S, 3750G-48TS, 3750G-48TS-E, 3750G-48TS-S, 4948
Cisco ME 4924-10GE, 6524 Ethernet Switch
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x