QSFP, 40Gb/s, MTP/MPO, SM

Tilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: EET/Micro
Produkt nr.: MO-Q-QSFP-40G-LR4
EAN: 5712505831502

1270/1290/1310/1330,10km, DDMI **100% Quanta Compatible**

Tilføj til kurv

DKK 21.928,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 14/12 2016



Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x