Glemt adgangskode?
Opret konto

Moxa SFP-1G40BLC-T SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet

Producent Moxa
Produkt nr. 42796M
EAN 5703431427969
Varenummer 938259
11.296,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 08-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse Moxa SFP-1G40BLC-T - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - Gigabit Ethernet
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-BiDi
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Maks. overføringsafstand 40 km
Dimensioner (B x D x H) 1.4 cm x 5.55 cm x 1.34 cm
Producentgaranti 5 års garanti
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-BiDi
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Overensstemmelsesstandarder IEEE 802.3z
Interface 1 x Ethernet 1000Base-BiDi - LC single-mode hun
Overensstemmelsesstandarder TUV, UL 60950-1
Bredde 1.4 cm
Dybde 5.55 cm
Højde 1.34 cm
Service & Support Begrænset garanti - 5 år
Min. driftstemperatur -40 °C
Maks. driftstemperatur 85 °C
Fugtighedsgrad ved brug 5 - 95 % (ikke-kondenserende)

Finansiering
Læs vilkår
Løbetid
Pr. måned KUN
ÅOP 9000.1%
Låneomkostninger
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.