MicroOptics XENPAK transceiver modul - 10 GigE

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-XENPAK-1XGE-ER
Varenummer: 785791
XENPAK transceiver modul - 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 17-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
9.727,- DKK
(7.781,60 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 17-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-XENPAK-1XGE-ER
Varenummer: 785791
Produktbeskrivelse MicroOptics - XENPAK transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype XENPAK transceiver modul - SC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-ER
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 40 km
OEM-producentækvivalent delnummer Juniper XENPAK-1XGE-ER
Producentgaranti 3 års garanti
Enhedstype XENPAK transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-ER
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 1550 nm
Maks. overføringsafstand 40 km
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI)
Interface 1 x Ethernet 10GBase-ER - SC single-mode
OEM-producentækvivalent delnummer Juniper XENPAK-1XGE-ER
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank