MicroOptics SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN

Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-GLC-FE-100LX
EAN: 5712505254325
Varenummer: 785840
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  2 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
481,- DKK
(384,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  2 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroOptics
Produktnummer: MO-GLC-FE-100LX
EAN: 5712505254325
Varenummer: 785840
Produktbeskrivelse MicroOptics - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - 100Mb LAN
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC enkelttilstand
Model Indstiksmodul
Kabeltype 100Base-LX
Dataoverførselshastighed 155 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Dataforbindelsesprotokol 100Mb LAN
Maks. overføringsafstand 10 km
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-FE-100LX
Producentgaranti 3 års garanti
Designet for Cisco Catalyst 2960, 2960-24, 2960-48, 2960G-24, 2960G-48, 2960S-24, 2960S-48, 3560, 3560-12, 6500, 6503, 6506, 6509, 6513; Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 100Base-LX
Dataforbindelsesprotokol 100Mb LAN
Dataoverførselshastighed 155 Mbps
Optisk bølgelængde 1310 nm
Maks. overføringsafstand 10 km
Interface 1 x Ethernet 100Base-LX - LC single-mode hun x 2
OEM-producentækvivalent delnummer Cisco GLC-FE-100LX
Service & Support Begrænset garanti - 3 år
Designet for Cisco Catalyst 2960-24LC-S, 2960-24PC-L, 2960-24PC-S, 2960-24TC, 2960-24TC-L, 2960-24TC-S, 2960-48PST-L, 2960-48PST-S, 2960-48T, 2960-48TC, 2960-48TC-L, 2960-48TC-S, 2960-8TC, 2960-8TC-S, 2960G-24TC, 2960G-48TC, 2960G-8TC, 2960S-24PD-L, 2960S-24PS-L, 2960S-24TD-L, 2960S-24TS-L, 2960S-24TS-S, 2960S-48FPD-L, 2960S-48FPS-L, 2960S-48LPD-L, 2960S-48LPS-L, 2960S-48TD-L, 2960S-48TS-L, 2960S-48TS-S, 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-8PC, 6500, 6500 Series Supervisor Engine 720, 6503, 6503 Firewall Security System, 6506, 6506 chassis, 6506 Firewall Security System, 6506-E, 6509, 6509 chassis, 6509 Firewall and IDS Security System, 6509 Firewall and VPN Security System, 6509 Wiring Closet Bundle, 6509-E, 6509-NEB, 6509-NEB-A, 6513, 6513 chassis ¦ Cisco Integrated Services Router 1111, 1112, 1113, 1116, 1117, 1118