Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 9 m

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB422009
EAN 5704327153054
Varenummer 214914
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 18-08-2017
Mere info
543,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 9 m
Type Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Halogenfri
Længde 9 m
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Egenskaber Halogenfri
Længde 9 m
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x SC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti