Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 50 cm - orange

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB4420005
EAN 5704327247753
Varenummer 215001
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
+5 stk. Fjernlager
Leveringstid 1-3 dage
Mere info
297,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 50 cm - orange
Type Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 50 cm
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM3
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Længde 50 cm
Farve Orange
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti