Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 45 m - orange

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB440045
EAN 5704327126874
Varenummer 214972
716,- DKK
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 16-08-2017
Mere info
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 45 m - orange
Type Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
L??ngde 45 m
Diameter af kore / bel??gning 62,5 / 125 my
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Orange
Producentgaranti 25 ??rs garanti
Netv??rkskabeltype Netværkskabel - OM1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / bel??gning 62,5 / 125 my
L??ngde 45 m
Farve Orange
Farvekategori Orange
Stikforbindelser 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelser (anden side) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 ??rs garanti