Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 45 m - gul

Producent MicroConnect
Produkt nr. FIB421045
EAN 5704327137153
Varenummer 214903
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 17-08-2017
Mere info
650,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 45 m - gul
Type Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 45 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x LC/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC single-mode - han
Farve Gul
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 45 m
Farve Gul
Forbindelsesled 2 x LC/PC single-mode - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC single-mode - han
Service & Support 25 års garanti