Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 300 m - gul

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB221300
EAN: 7331990074058
Varenummer: 214773
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet levering ved bestilling: 30-01-2018
Mere info
1.578,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 300 m - gul
Type Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 300 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Farve Gul
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 300 m
Farve Gul
Forbindelsesled 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Service & Support 25 års garanti