Glemt adgangskode?
Opret konto

MicroConnect netværkskabel 25 m - gul

Producent: MicroConnect
Produkt nr.: FIB221025
EAN: 5704327249740
Varenummer: 214767
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  1 stk. Fjernlager
Leveringstid: 1-3 dage
Mere info
349,- DKK
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 25 m - gul
Type Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Længde 25 m
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Forbindelsesled 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Farve Gul
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OS1
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Singlemodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 9 / 125 micron
Længde 25 m
Farve Gul
Forbindelsesled 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x SC/PC enkelttilstand - han
Service & Support 25 års garanti