Juniper Networks SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE

Producent: Juniper Networks
Produktnummer: WLC-SFP-SX
EAN: 0832938058316
Varenummer: 827508
SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Datablad
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 18-10-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
25.356,- DKK
(20.284,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 18-10-2019
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Juniper Networks
Produktnummer: WLC-SFP-SX
EAN: 0832938058316
Varenummer: 827508
Produktbeskrivelse Juniper Networks - SFP (mini-GBIC) transceiver modul - GigE
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE
Maks. overføringsafstand 550 m
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX
Dataforbindelsesprotokol GigE
Dataoverførselshastighed 1 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 550 m
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode hun x 2
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC)
Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank