HPE X130 SFP+ transceiver modul - 10 GigE

Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD092-61201
Varenummer: F13486250
SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 22-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
16.176,- DKK
(12.940,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 22-07-2019
Mere info
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Hewlett-Packard
Produktnummer: JD092-61201
Varenummer: F13486250
Produktbeskrivelse HPE X130 - SFP+ transceiver modul - 10 GigE
Enhedstype SFP+ transceiver modul - LC
Model Indstiksmodul
Kabeltype 10GBase-SR
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Maks. overføringsafstand 300 m
Designet for HP A5500-24, A5500-48, E5500-24; HPE 5130-24, 5130-48, 5500-24, 5500-48, E5500-48
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR - LC
Designet for HP A5500-24G EI Switch, A5500-24G-SFP EI Switch, A5500-24G-SFP EI TAA Switch with 2 Interface Slots, A5500-48G EI Switch, E5500-24-SFP Switch ¦ HPE 5130-24G-4SFP+ EI, 5130-24G-PoE+-4SFP+ EI, 5130-24G-SFP-4SFP+ EI, 5130-48G-4SFP+ EI, 5130-48G-PoE+-4SFP+ EI, 5500-24G SI Switch, 5500-24G Switch, 5500-24G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5500-24G-PoE EI Switch, 5500-24G-PoE SI Switch, 5500-24G-PoE Switch, 5500-24G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+ SI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP DC EI Switch, 5500-24G-SFP EI Switch, 5500-24G-SFP EI TAA Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP EI with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-24G-SFP Switch, 5500-24-PoE Switch, 5500-24-SFP EI Switch, 5500-48 Switch, 5500-48G EI Switch, 5500-48G EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G SI Switch, 5500-48G Switch, 5500-48G-4SFP HI Switch with 2 interface Slots, 5500-48G-PoE EI Switch, 5500-48G-PoE SI Switch, 5500-48G-PoE Switch, 5500-48G-PoE+ EI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-PoE+ SI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48G-PoE+-4SFP HI Switch with 2 Interface Slots, 5500-48-PoE Switch, E5500-48 SI Switch

HP transceivers are designed and rigorously tested to meet the needs of critical network deployments. This product is a small form-factor pluggable SFP transceiver that provides a full duplex Gigabit solution on a single-mode fiber.

Rentefri finansiering

(0% rente - 39 DKK i gebyr pr. md.)

Læs vilkår
Løbetid:
Pr. måned KUN:
ÅOP: 9000.1%
Låneomkostninger:
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling. Papirløs godkendelse med NemID.
Ekspresbank