QLogic - SFP+ transceiver modul 10Gbps

Tilføj til sammenligningslisteTilføj til ønskelisteAnbefal produkt
Producent: Lenovo
Produkt nr.: 90Y4575
EAN: 883436230773

The QLogic 10Gb SFP+ SR Optical Transceiver is a Fiber SR multimode optical module for optical fiber connection support for the 42C1800 adapter option. This option is required for operating the 42C1800 adapter option with SFP+ Fiber SR multimode connection.The SFP+ Active Copper module comes from the CEE switch supplier supporting attachment to this product.

Tilføj til kurv

DKK 3.385,-
Fragt fra 0,-
Butik København
Butik Aarhus

Forventet levering ved bestilling: 27/12 2016


Finansiering KUN ,- /md.

Løbetid 42 mdr. Låneomkostninger ,-
Finansiering vælges som betalings metode når du gennemfører din bestilling.
Papirløs godkendelse med NemID.

ÅOP: % Læs mere Ekspres Bank

SpecifikationerUdvidet
ProduktbeskrivelseQLogic - SFP+ transceiver modul - 10 Gigabit Ethernet - Express Seller
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
Kabeltype10GBase-SR
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Fabrikant Sælger ProgramIBM Express Seller
Designet forSystem x3650 M4
* Der tages forbehold for trykfejl.
EnhedstypeSFP+ transceiver modul
ModelIndstiksmodul
ForbindelsesteknologiKabling
Kabeltype10GBase-SR
Dataforbindelsesprotokol10 Gigabit Ethernet
Dataoverførselshastighed10 Gbps
Interface1 x Ethernet 10GBase-SR
Kompatible åbninger1 x SFP+
Fabrikant Sælger ProgramIBM Express Seller
Designet forLenovo System x3650 M4
* Der tages forbehold for trykfejl.
Pris inkl. moms
Dankort, VISA, VISA-Elektron, Master Card
København
Butikken i København.
Aarhus
Butikken i Aarhus.
Telefon:70 60 60 64
E-mail:salg@fcomputer.dk
Lagerforklaring
Butikslager
(Varen ligger på eget lager)
Fjernlager
(Varen skal bestilles 1-3 hverdage før evt. afhentning)
Ekstra leverings tid
(Se leveringsdato)


Gaming
PC/bærbar
Artikler
Min konto
Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger, statistik og annoncer. Læs mere.x