C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch Purple - patchkabel - 5 m. - lilla

Producent: C2G
Produktnummer: 81752
EAN: 8592978146764
Varenummer: F21097186
Purple - patchkabel - 5 m. - lilla

(Automatisk oversat) Dette OM4 Duplex Multimode fiberoptisk kabel er ideelt til tilslutning af 40GBase-SR4 og 100GBase-SR10, SFP + og QSFP + transceivere til 40 og 100 gigabit netværksforbindelser. Dette kabel giver bagudkompatibilitet med eksisterende 50/125-udstyr og den ydelseshøjde, der kræves til at understøtte LED- og VCSEL-laserlyskilder, og 40 eller 100 gigabit Ethernet-applikationer i et datacenter eller ledningsskab.

Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  2 stk. Fjernlager
Leveringstid: 3-4 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
519,- DKK
(415,20 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  2 stk. Fjernlager
Leveringstid: 3-4 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: C2G
Produktnummer: 81752
EAN: 8592978146764
Varenummer: F21097186
Produktbeskrivelse C2G 5m LC/LC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - patchkabel - 5 m. - lilla
Type Patchkabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Længde 5 m.
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC multimodus - han
Farve Lilla
Producentgaranti Begrænset livtidsgaranti
Netværkskabeltype Patchkabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Længde 5 m.
Vægt 60 g
Farve Lilla
Forbindelsesled 2 x LC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC multimodus - han
Service & Support Begrænset livtidsgaranti