Avago SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE

Producent: Super Micro
Produktnummer: AOM-TSFP-709DMZ-AVG
Varenummer: F18078096
SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  4 stk. Fjernlager
Leveringstid: 4-5 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
1.506,- DKK
(1.204,80 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  4 stk. Fjernlager
Leveringstid: 4-5 hverdage
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: Super Micro
Produktnummer: AOM-TSFP-709DMZ-AVG
Varenummer: F18078096
Produktbeskrivelse Avago - SFP+ transceiver modul - GigE, 10 GigE
Enhedstype SFP+ transceiver modul - LC multimodus
Model Indstiksmodul
Kabeltype 1000Base-SX, 10GBase-SR, 10GBase-SW
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Dataforbindelsesprotokol GigE, 10 GigE
Maks. overføringsafstand 300 m
Enhedstype SFP+ transceiver modul
Model Indstiksmodul
Forbindelsesteknologi Kabling
Kabeltype 1000Base-SX, 10GBase-SR, 10GBase-SW
Dataforbindelsesprotokol GigE, 10 GigE
Dataoverførselshastighed 10 Gbps
Optisk bølgelængde 850 nm
Maks. overføringsafstand 300 m
Interface 1 x Ethernet 10GBase-SR/10GBase-SW/1000Base-SX - LC multi-mode x 2

The Supermicro AOM-TSFP-709DMZ-AVG enables SFP+ 10Gb/1Gb dual high-speed long distance fiber connections for servers, adapter cards, and switches.