MicroConnect netværkskabel 10 m. - lilla

Producent: MicroConnect
Produktnummer: FIB440410P
EAN: 5711045249570
Varenummer: 259983
10 m. - lilla
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 30-01-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
560,- DKK
(448,00 ekskl. moms)
Lagerstatus:
  0 stk. København
  0 stk. Aarhus
  0 stk. Fjernlager
Forventet ved bestilling: 30-01-2020
Mere leveringsinfo
Gratis fragt med GLS til PakkeShop eller erhvervsadresse.
Producent: MicroConnect
Produktnummer: FIB440410P
EAN: 5711045249570
Varenummer: 259983
Produktbeskrivelse MicroConnect netværkskabel - 10 m. - lilla
Type Netværkskabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Egenskaber Halogenfri
Længde 10 m.
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Farve Lilla
Producentgaranti 25 års garanti
Netværkskabeltype Netværkskabel - OM4
Teknologi Fiberoptik
Fiberoptiktype Multimodus
Kappemateriale Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fiber 2
Diameter af kore / belægning 50 / 125 my
Egenskaber Halogenfri
Længde 10 m.
Farve Lilla
Forbindelsesled 2 x LC/PC multimodus - han
Stikforbindelse (anden ende) 2 x LC/PC multimodus - han
Service & Support 25 års garanti