RUGGED TOUCH KEYBOARD FOLIO
Tastatur
| Tastaturopsætning | QWERTZ |
| Tastatursprog | Tysk |
| Antal taster på tastatur | 80 |
| Pegeredskab | Trackpad |
| Numerisk tastatur | Ingen |
Præstation
| Mærke kompatibilitet | Apple |
| Kapabilitet | Apple iPad 10, 9" (10. Gen.) |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 27,7 cm (10.9") |
| Overdækning | Ja |
| Baggrundslys | Ingen |
| Håndledsstøtte | Ja |
| Husmateriale | Acrylonitrilbutadienstyren, Polyurethan |
| Beskyttelsesfunktioner | Stødresistent |
| Oprindelsesland | Kina |
| Auto vågen/sove funktion | Ja |
| LED-indikatorer | Ja |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | USB + Bluetooth |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strømstyring
| Strømkilde | Batteri |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 500 mAh; 1,85 Wh |
| Batteriets levetid | 60 t |
Vægt & størrelser
| Bredde | 225 mm |
| Dybde | 205 mm |
| Højde | 21,5 mm |
| Vægt | 635 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 740 g |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Brugervejledning | Ja |
Bæredygtighed
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | CE, RoHS |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 1 År |
| Indbygget batteri | Ja |