Trust GXT 923 Ybar
mus - gaming - 2.4 GHz - sort
Mus inkl. musemåtte
=
Før
619,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
589,-
DKK
(471,20 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 7200 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 6 |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Musens sporingshastighed | 45 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 15 G |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Belysning | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Nødvendig opladningseffekt (min) | 2 W |
| Nødvendig opladningseffekt (maks.) | 5 W |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 142 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 96 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Modtagertype | Mikromodtager |
| Brugervejledning | Ja |