Lenovo Go
mus - 2.4 GHz - stormgrå
Mus inkl. musemåtte
=
Før
739,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
709,-
DKK
(567,20 ekskl. moms)
Mus
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Kontor |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 2400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 5 |
| Antal programmerbare knapper | Ja |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3 |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Certificering | CB, cTUVus mark, TUV mark, CE, FCC, ICES, CEC, DOE, SIRIM, TRA, IMDA, MIC, JPF, VCCI, BSMI, NCC, RCM, KCC, DWLF&M, TRC, MoT, ANRT, ictQATAR |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Grå |
| Laserfarve | Blå |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| USB strømforsyning | Nej |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 101 mm |
| Dybde | 59 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 71 g |
| Modtager vægt | 1,5 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Nej |
| Pakkebredde | 154 mm |
| Pakkedybde | 101 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 230 g |
| Pakketype | Hængende boks |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Modtagertype | Nano-modtager |
| Samlende modtager | Ja |
Bæredygtighed
| Compliance-certifikater | REACH, RoHS |
Andre funktioner
| Pakkevægt | 235 kg |