HP 965
tastatur og keypad-sæt - 2-zone layout, separate numpad, low profile key travel, multi-device compact - sort Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Hjem; Hjem |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs; Trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth; RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt | Membran; Membran |
| Pegeredskab | Ingen; Ingen |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %); Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur | Ja; Ja |
| Tasternes holdbarhed | 12 Million karakterer; 12 Million karakterer |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Tast til andenpilot | Ja |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 2 mm; 2 mm |
| Oprindelsesland | Kina |
Design
| Baggrundslys | Ingen; Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| HP segment | Forretning |
Funktioner
| Trådløs rækkevidde | 10 m; 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde type | Batteri; Batteri |
| Tastatur batteritype | AA; AA |
| Antal batterier (tastatur) | 2; 2 |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Minimum systemkrav | USB Type-A port; Bluetooth |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Bæredygtige teknologier og materialer | FSC-certificeret emballage; 60 % genbrugsplastik; Emballagen kan genanvendes |
| Compliance-certifikater | CB, EAC, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 398,77 x 233,57 x 39,2 mm |
| Tastatur vægt | 933 g; 933 g |
| Vægt | 926 g; 926 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 2 stk; 2 stk |
| Modtager inkluderet | Ja; Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A; USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja; Ja |
| Garantibevis | Ja |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 270 mm |
| Pakkedybde | 440 mm |
| Pakkehøjde | 64 mm |
| Pakkevægt | 1,68 kg |
Andre funktioner
| UNSPSC-kode | 43211706 |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; ChromeOS |
Logistik data
| Pallevægt (efter britisk standard) | 386,8 kg (852.7 Pund); 386,8 kg (852.7 Pund) |
| Pallens bruttovægt | 386,8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 48 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |