Keychron C3 Pro 8K tastatur Universel USB QWERTY Engelsk Sort
Tastatur
| Anbefalet brug | Universel |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Tastaturopsætning | QWERTY |
| Tastatursprog | Engelsk |
| Pegeredskab | Ingen |
| Tastatur formfaktor | 80% |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Fysisk layout | Tenkeyless (TKL) |
| Nøglehætte materiale | Polybutylenterephthalat (PBT) |
| Nøglehætter | Double shot |
| Tasternes holdbarhed | 50 Million karakterer |
| Windows taster | Ja |
| Nøgle rejseafstand | 4 mm |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
Funktioner
| Hot-swap | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | -10 - 50 °C |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 364,6 x 137,8 x 29,9 mm |
| Tastatur vægt | 830 g |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |