Yenkee Mus
RF trådløs - 800,1200,1600,2400 dpi - Batterier - 6 knapper - 147 g - AA
Mus inkl. musemåtte
=
Før
621,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
591,-
DKK
(472,80 ekskl. moms)
Mus
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs |
| Bevægelsesopløsning | 800 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi, 2400 dpi |
| Antal knapper | 6 |
Design
| Ergonomisk designet | Ja |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A, USB Type-C |
| Batterier inkluderet | Ja |
Ergonomisk
| Trådløs rækkevidde | 10 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Antal understøttede batterier | 2 |
| Batteritype | AA |
| Batteriteknologi | Alkalisk |
| Indgangsspænding | 1,5 V |
Vægt & størrelser
| Dybde | 112 mm |
| Bredde | 83 mm |
| Højde | 49 mm |
| Vægt | 147 g |
Systemkrav
| Andre understøttede operativsystemer | Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X |