Contour RollerMouse Free2
rullebarre-mus - USB - sort
Mus
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Rul | Ja |
| Antal knapper | 8 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Plug and play | Ja |
Vægt & størrelser
| Vægt | 450 g |
Andre funktioner
| Kompatible operativsystemer | Windows XP/Vista/7 |
| Musens dimensioner (BxDxH) | 400 x 110 x 19 mm |