Mw-22 Mouse Universal
Mus inkl. musemåtte
=
Før
580,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
550,-
DKK
(440,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Universel |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 1600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 4 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 3000000 |
| Antal opløsningsmåder | 3 |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Perle |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 650 mAh |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 62 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Højde | 34,2 mm |
| Vægt | 85 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakketype | Blister |
Emballage indhold
| Brugervejledning | Ja |