MSI PRO MP275Q skærm - 27" - IPS - 1ms,4ms,14ms
WQHD 2560x1440 ved 100Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.304,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.274,-
DKK
(1.019,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Wide Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1300:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Vertikalt scanningsområde | 48 - 100 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0b |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2a |
| Lydindgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Mikrofonindgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 1863018 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 614 mm |
| Dybde (med stativ) | 207,2 mm |
| Højde (med stativ) | 456,7 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 614 mm |
| Dybde (uden stativ) | 55,9 mm |
| Højde (uden stativ) | 361,1 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 688 mm |
| Pakkedybde | 128 mm |
| Pakkehøjde | 448 mm |
| Pakkevægt | 5,54 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |