Lenovo ThinkVision M14t skærm - WLED - 14" - IPS - 8ms,6ms
Full HD 1920x1080 ved 60Hz
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.995,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.965,-
DKK
(2.372,00 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 35,6 cm (14") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| LED-baggrundsbelysning | Ja |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ja |
| Berøringsteknologi | Multi-touch |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 8 ms |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 700:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 6 ms |
| Pixel pitch | 0,1611 x 0,1611 mm |
| Pixeltæthed | 157 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 30,9 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 17,3 cm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 90 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 50 - 75 Hz |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | NTSC |
| Farveområde | 72% |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Raven Black |
| Frontkantfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 2 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning op til | 65 W |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ingen |
| Lydindgang | Ingen |
| Opladningsport type | USB Type-C |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 1,1 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 90° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Antal OSD sprog | 8 |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 7 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 8 W |
| Strømforbrug (maks.) | 9,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 363233 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 323,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 14 mm |
| Højde (med stativ) | 226,5 mm |
| Vægt (med stativ) | 698 g |
| Facet bredde (side) | 5,43 mm |
| Facet bredde (øverste) | 5,42 mm |
| Facet bredde (bund) | 3,04 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 267 mm |
| Pakkedybde | 377 mm |
| Pakkehøjde | 68 mm |
| Pakkevægt | 1,87 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB Type-C til USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Bæredygtighed
| Bæredygtighedscertifikater | EPEAT Silver, ENERGY STAR |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Multi-touch | Ja |
| Certificering | TÜV Rheinland Low Blue Light, , CCC, Tier 2 |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85285210 |