Samsung S27D366GAU skærm - LED baglys - 27" - VA - 4ms
Full HD 1920x1080 ved 100Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.592,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.562,-
DKK
(1.249,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 200 cd/m² |
| Responstid | 4 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1800R |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68 cm |
| sRGB-dækning (typisk) | 95% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forbruger |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 75 x 75 mm |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 22° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 21 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 21,3 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 622,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 234,2 mm |
| Højde (med stativ) | 466,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,8 kg |
| Bredde (uden stativ) | 622,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 108,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 367,2 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,3 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | Enkelt stativ |
| Pakkebredde | 687 mm |
| Pakkedybde | 175 mm |
| Pakkehøjde | 442 mm |
| Pakkevægt | 5,9 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, HDMI |
| Strømkabellængde | 1,5 m |
Andre funktioner
| Samsung Eye sparetilstand | Ja |
| Eco Saving Plus | Ja |
| Off Timer Plus | Ja |
| Certificering | Windows 11 |