Samsung Odyssey G5 S32AG504PU - LED-Skærm 32" NVIDIA G-SYNC Compatible, AMD FreeSync Premium IPS 1ms
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | IPS |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Responstid | 1 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega DCR |
| Maksimal opdateringshastighed | 165 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium |
| Spiltilstand | Ja |
| Smart funktioner | Biograf |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | BLACK |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 12 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -2 - 92° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -15 - 15° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -11 - 15° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 36 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 61 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 36 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 59 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 874799 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 714,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 311,1 mm |
| Højde (med stativ) | 602,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 7,5 kg |
| Bredde (uden stativ) | 714,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 91,5 mm |
| Højde (uden stativ) | 440,6 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,6 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 802 mm |
| Pakkedybde | 545 mm |
| Pakkehøjde | 176 mm |
| Pakkevægt | 9,7 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | AV, DisplayPort, HDMI |