Neovo LH-22 skærm - LED baglys - 21.5" - TN - 3ms
Full HD 1920x1080
Display
| Skærm diagonal | 54,6 cm (21.5") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | TN |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Responstid | 3 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 20000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 170° |
| Synsvinkel, vertikal | 160° |
| Vis antal farver | 16,78 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,248 x 0,248 mm |
| Digital horisontal frekvens | 30 - 83 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 56 - 75 Hz |
| Standard for farveskala | NTSC |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Forretning |
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| DVI-port | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.3 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Lydindgang | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 10 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | 0 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -170 - 170° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 16 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 416705 |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 85% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 85% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 511 mm |
| Dybde (med stativ) | 204 mm |
| Højde (med stativ) | 465,6 mm |
| Vægt (med stativ) | 4,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 511 mm |
| Dybde (uden stativ) | 46 mm |
| Højde (uden stativ) | 313 mm |
| Vægt (uden stativ) | 3,1 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 565 mm |
| Pakkedybde | 149 mm |
| Pakkehøjde | 377 mm |
| Pakkevægt | 6,2 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, Lyd (3ˌ5 mm), VGA |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | CE, Federal Communications Commission (FCC), Lavspændingsdirektivet (LVD), REACH, RoHS, WEEE |