Lenovo L27m-30 skærm - WLED - 27" - AMD FreeSync - IPS - 4ms,6ms
Full HD 1920x1080
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
2.434,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.404,-
DKK
(1.923,20 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LED |
| Paneltype | IPS |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Antirefleksskærm | Ja |
| Skærm form | Flad |
| Understøttede grafikopløsninger | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 3000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 75 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Responstid (hurtig) | 4 ms |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed | 82 ppi |
| Synlig størrelse, horisontal | 61,2 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 36,8 cm |
| Farvedybde | 8 Bit |
| Standard for farveskala | NTSC |
| NTSC-dækning (typisk) | 72% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 6 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
Design
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Farvenavn | Raven Black |
| Aftageligt stativ | Ja |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type | USB Type-C |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 4 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| USB strømforsyning op til | 75 W |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 1.4 |
| Lydudgang | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 15 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 22° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | C |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 14 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 18 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 130 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Strømforsyningstype | Intern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL) | 712373 |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 612,5 mm |
| Dybde (med stativ) | 214,9 mm |
| Højde (med stativ) | 414,2 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,1 kg |
| Bredde (uden stativ) | 612,5 mm |
| Dybde (uden stativ) | 43,2 mm |
| Højde (uden stativ) | 367,7 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,1 kg |
| Facet bredde (side) | 2,5 mm |
| Facet bredde (øverste) | 2,5 mm |
| Facet bredde (bund) | 2,23 cm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 710 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 509 mm |
| Pakkevægt | 8,4 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, USB Type-C til USB Type-C |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Certificering | CCC, Tier 1, TÜV Rheinland Eye Comfort |