Produkt nr: 55BDL4511D/00
EAN: 8712581778668
Varenummer: F22147462
billigst-pricerunner
Philips 55BDL4511D D-Line
Philips 55BDL4511D D-Line
Producent: Philips
Produkt nr: 55BDL4511D/00
EAN: 8712581778668
Varenummer: F22147462
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(6.008,00 ekskl. moms)
Producent: Philips
Produkt nr: 55BDL4511D/00
Læs mere her
Philips 55BDL4511D D-Line - 55\" Klasse LED-bagbelyst LCD paneldisplay
Køb nu og tag skridtet mod en forbedret markedsføring!
Display
Paneltype VA
Skærm diagonal 55"
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
Skærmens lysstyrke 500 cd/m²
HD-type 4K Ultra HD
Berøringsskærm Nej
Naturligt aspektforhold 16:9
Responstid 8 ms
Kontrastforhold (typisk) 5000:1
Kontrastforhold (dynamisk) 500000:1
Synsvinkel, horisontal 178°
Synsvinkel, vertikal 178°
Vis antal farver 1,07 milliarder farver
Pixel pitch 0,315 x 0,315 mm
Skærm diagonal (metrisk) 138.7 cm
Panel levetid 833.33 t
Tågehastighed 25%
Porte & Grænseflader
HDMI-version 2.0
Antal HDMI-porte 3
Antal HDMI-indgangsporte 2
Antal HDMI-udgangsporte Ja
DVI-port Ja
Antal DVI-I-porte Ja
Antal DisplayPorts 2
DisplayPorts indgang Ja
DisplayPorts udgang Ja
USB-port Ja
Antal USB-porte 2
USB version 2.0
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Lyd (L, R) indgang Ja
Lyd (L, R) udgang Ja
RS-232C Ja
Fjernbetjening (IR) indgang Ja
Fjernbetjening (IR) udgang Ja
OPS modul slot Ja
Lyd
Indbyggede højttaler(e) Ja
Antal indbyggede højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Design
Produktdesign Digital A-tavle
Understøttet placering Indendørs
Orientering Horisontal/vertikal
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 400 mm
Facet bredde (bund) 13.9 mm
Facet bredde (side) 13.9 mm
Facet bredde (øverste) 13.9 mm
Præstation
Formål Kommerciel
Driftstimer (timer/dage) 24/7
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 135 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Strømforbrug (dvale) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 136 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 100 - 240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50 - 60 Hz
Energieffektivitetsskala A til G
Computersystem
Understøttede videoformater H.263, H.264, H.265, MPEG
Understøttede lydformater AAC, HE-AAC
Understøttede billedformater BMP, JPG, PNG
Vægt & størrelser
Skærmbredde 1241.8 mm
Skærm, dybde 63.6 mm
Skærm, højde 712.6 mm
Skærm, vægt 16.6 kg
Emballage indhold
Fjernbetjening inkluderet Ja
Batterier inkluderet Ja
Kabler inkluderet Vekselstrøm, DisplayPort, IR sensor, RS-232
Driftsbetingelser
Driftstemperatur (T-T) 0 - 40 °C
Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) 20 - 80%
Opbevaringstemperatur (T-T) 0 - 60 °C
Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) 5 - 95%