DELL Skærm
31.5" - IPS - 100 Hz - 5, 8 ms - 1x HDMI - 16:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.080,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.050,-
DKK
(3.240,00 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort-version | 1,4 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
Andre funktioner
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Certificering | TCO Certified Edge, ENERGY STAR 8.0, EPEAT Gold, RoHS |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Justerbar højde (maks.) | 150 mm |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 21° |
| Drejevinkel område | -30 - 30° |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
Strømstyring
| Strømforbrug (typisk) | 23,1 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,4 W |
| Strømforbrug (slukket) | 0,3 W |
| Strømforbrug (maks.) | 192 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 713,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 50 mm |
| Højde (uden stativ) | 413,1 mm |
| Vægt (uden stativ) | 6,63 kg |
| Bredde (med stativ) | 713,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 215 mm |
| Højde (med stativ) | 619 mm |
| Vægt (med stativ) | 9,49 kg |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Display
| Skærm diagonal | 80 cm (31,5 in) |
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Paneltype | IPS |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Pixel pitch | 0,2727 x 0,2727 mm |
| Pixeltæthed | 93 ppi |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500:1 |
| Responstid | 5,8 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| sRGB-dækning (typisk) | 99% |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Type af baggrundslys | Kant LED |