*NEC MultiSync E274FL wh 27'' USB-C HDMI
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
1.647,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.617,-
DKK
(1.293,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 pixel |
| HD-type | Fuld HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | LCD |
| Paneltype | VA |
| Type af baggrundslys | W-LED |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Responstid | 6 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 4000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 16.7 millioner farver |
| Pixel pitch | 0,275 x 0,275 mm |
| Digital horisontal frekvens | 31,5 - 81 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 50 - 75 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk) | 69 cm |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ingen |
| AMD FreeSync | Ingen |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 2 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Kontor |
| Produktfarve | Hvid |
| Farve | Hvid |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| USB-hub-version | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Antal upstream-porte | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 60 W |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| AC (strøm) indgang | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ja |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 12 cm |
| Akse | Ja |
| Pivot vinkel | -90 - 90° |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -170 - 170° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 25° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | D |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 15 kWh |
| Strømforbrug (standby) | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 Hz |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -10 - 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 20 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 10 - 85% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 610,4 mm |
| Dybde (med stativ) | 282,6 mm |
| Højde (med stativ) | 376,9 mm |
| Vægt (med stativ) | 6,6 kg |
| Bredde (uden stativ) | 610,4 mm |
| Dybde (uden stativ) | 46,6 mm |
| Højde (uden stativ) | 359,9 mm |
| Vægt (uden stativ) | 4,5 kg |
| Facet bredde (side) | 1 mm |
| Facet bredde (øverste) | 1 mm |
| Facet bredde (bund) | 1,6 cm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm, DisplayPort, USB Type-C |